O NAS


Mamy już  ponad 10 lat doświadczenia w przyrządzaniu zdrowych posiłków dla dzieci w żłobkach, przedszkolach i na półkoloniach. Przykładamy dużą wagę do żywienia najmłodszych - począwszy od układania urozmaiconych, właściwie zbilansowanych jadłospisów, poprzez wybór sezonowych, świeżych i naturalnych produktów, aż po bezpieczeństwo przygotowania i transportu posiłków. Staramy się na każdym kroku edukować rodziców i ich pociechy w zakresie zdrowego żywienia. Placówki, które obsługujemy wspieramy także przy okazji organizacji smacznego cateringu na urodziny, pikniki i wycieczki. 


Mamy już spore doświadczenie. Zaczynaliśmy w czasie, gdy firmy cateringowe gotujące dla dzieci nie mogły liczyć na zaufanie, a mimo to w szybkim czasie udało nam się wypracować jadłospisy, które idealnie odpowiadają potrzebom naszych klientów. Udało nam się także wypracować model współpracy, w którym stawiamy na jakość wydawanych posiłków. Jesteśmy niedużą firmą, która ze swoimi klientami pozostaje w stałym kontakcie i przyjaznych relacjach, wsłuchując się we wszystkie uwagi i sugestie.


Jako catering czasami nadal spotykamy się z nieufnością rodziców, którzy często przychylniej oceniają przedszkola z własną kuchnią. Dlatego jesteśmy dumni, że przez lata udało nam się wypracować takie jadłospisy i takie receptury, że obecnie wieść o naszych smacznych posiłkach roznosi się "pocztą pantoflową" i ilość zadowolonych klientów ciągle się zwiększa. Niekłamaną radość przynoszoną nam wszelkie wiadomości od naszych klientów, gdy piszą, że dzieci lubią nasze obiadki, a jedzenie jest świeże, pachnące i dobrej jakości.


Więcej informacji o nas możecie znaleść w sekcji FAQ. Zachęcamy do kontaktu.

KONTAKT

E-MAIL: KONTAKT@PYCHOTKACATERING.PL

TELEFON: 517558118