NASZE JADŁOSPISY

Nasze jadłospisy to wypadkowa naszego wieloletniego doświadczenia w żywieniu dzieci, fachowej wiedzy dietetycznej oraz wymagań dotyczących prawidłowego żywienia dzieci - rozporządzeń  i zaleceń. 

Poza dietą podstawową, przygotowujemy także diety: bezmleczną, wegetariańską i bez zbóż glutenowych. W szczególnych przypadkach możliwe są także inne diety eliminacyjne. 

Na naszych jadłospisach zaznaczone są alergeny zgodnie z rozporządzeniem, a dodatkowo na jadłospisach diet eliminacyjnych pogrubieniem zaznaczamy różnice w stosunku do jadłospisu podstawowego. Więcej informacji o nas, naszych jadłospisach i podejściu w żywieniu dzieci można znaleźć w sekcji FAQ.

Podstawowy

Bezmleczny

Wegetariański

Bez zbóż glutenowych

DIETETYK ANNA MOTAK

Nad naszymi jadłospisami czuwa Specjalistka ds. żywienia Pani mgr Anna Motak. Z firmą "Kuchenne Kreacje", współpracujemy od samego początku istnienia Pychotki. Pani Ania nie tylko wspiera nas w układaniu jadłospisów zgodnych z zaleceniami i wszystkimi wytycznymi, ale jest skarbnicą fachowej wiedzy na temat dietetyki, zdrowego żywienia i bezpieczeństwa żywności.